Пакет оптимізації потужності Polestar з вигодою до 20%*

Спеціальна пропозиція*

Скористайтеся можливістю придбати пакет оптимізації потужності Polestar з вигодою до 20%* до 31 березня 2024 року! Тільки в дилерському центрі Volvo Car-Одеса!

Що таке Polestar?

Polestar - це нове покоління оптимізації ходових характеристик всього силового агрегату, результатом якої є більш скоординований та збалансований досвід водіння.

Характеристики пакету оптимізації потужності Polestar:

  1. Покращення роботи двигуна.
  2. Продуктивність коробки передач - автомобіль відчуватиметься більш зібраним і збалансованим під час активних ситуацій водіння.
  3. Реакція на скидання газу - обирається найкраща передача та найефективніші оберти, тим самим зменшується турбо-лаг, що забезпечує швидшу реакцію та більшу передбачуваність автомобіля.
  4. Швидкість перемикання передач - замість короткої паузи в прискоренні, коли автомобіль перемикає передачу, він матиме доступ до більшої потужності, що зменшить цю паузу до невідчутних мілісекунд під час активного водіння.
  5. Точність і фіксація перемикання передач забезпечить оптимальну передачу на поворотах, підтримуючи зчеплення шин з дорогою. Це одночасно стабілізує автомобіль і забезпечує готовність трансмісії до прискорення на виході з повороту.

Спішіть скористатися унікальною пропозицією на ринку України!

Телефонуйте зараз: +38 050 785 17 77 (viber/telegram)

Перевірити можливість оптимізації можливо на сайті