Розкішні можливості в вашому розпорядженні

Volvo On Call – це мобільний додаток, точка доступу Wi-Fi та інші підключені сервіси, об’єднані в одному пакеті, щоб полегшити ваше життя та зробити його більш комфортним. Виможете завантажити додаток і вибрати демо-версію, щоб випробувати різноманітні функції, описані вище, використовуючи смарт-годинник, смартфон чи планшет.

 

 

Особливості додатку Volvo On Call

Прохолодно влітку, тепло взимку

Прохолодно влітку, тепло взимку

З функцією дистанційного клімат-контролю вам не доведеться одягати пальто за кермом вашого автомобіля. Налаштування передпускового обігрівача (якщо він встановлений) дозволяють обігріти ваше авто перед посадкою. Тож ви завжди сідаєте в теплий приємний салон з вікнами, що встигнули відтанути. В автомобілях Volvo, випущених після 2015 року, додаток Volvo On Call дозволяє завести двигун дистанційно, що дає змогу обігріти чи охолодити салон.

Персоналізований сервіс завжди у вас під рукою

Персоналізований сервіс завжди у вас під рукою

Чи знаєте ви, що можете задати нам будь-яке запитання щодо вашого автомобіля Volvo? Це легко – ми до ваших послуг і раді допомогти вам насолоджуватися всіма аспектами вашого Volvo. Наш додаток Volvo On Call допоможе вам знайти інформацію безпосередньо в посібнику власника, і ви також можете використовувати цей додаток, щоб зв’язатися з нами по телефону або в чаті*. Персоналізований сервіс – лише на відстані декількох кліків.

*На даний момент доступно для ринку Іспанії

Відкривайте нові місця

Відкривайте нові місця

Відправте адресу пункту вашого призначення до навігаційної системи заздалегідь за допомогою додатку Volvo On Call та одразу вирушайте у потрібне місце, як будете готові. При плануванні подорожі дізнайтеся приблизну тривалість поїздки до потрібного місця призначення перед тим як сісти за кермо за допомогою вбудованих мап додатку Volvo On Call. Окрім того, ви можете знайти місця для паркування та їх погодинну вартість та відправити відповідні координати до вашого автомобіля Volvo.

Замки, паливо, технічний огляд, журнал поїздок

Замки, паливо, технічний огляд, журнал поїздок

Volvo On Call забезпечить вас усією необхідною інформацією про поточний стан вашого автомобіля. Ви легко дізнаєтесь замкнений він чи ні, знаходиться в русі чи в статичному стані, який поточний рівень палива, яка температура за межами автомобіля, отримаєте доступ до довідника власника і журналу поїздок, дізнаєтесь про необхідність в технічному обслуговуванні. Ви зможете відстежувати всі особисті та робочі поїздки та дізнаватися накопичений пробіг. Також додаток сповістить, якщо спрацює сигналізація.