15:05 | ТРАВЕНЬ 17 2022Знижка -20%* на роботи по обслуговуванню автомобілів Volvo для внутрішньо переміщених осіб (ВПО)

Тільки в офіційному сервісі дилерського центру "Volvo Car - Одеса" внутрішньо переміщеним особам (ВПО) надається знижка -20%* на роботи по обслуговуванню автомобілів Volvo.

14:05 | ТРАВЕНЬ 05 2022СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ. Volvo XC60 Plug-in hybrid.

Volvo XC60 Plug-in hybrid. Найкращий plug-in гібридний кросовер 2022 р. за версією акції «Автомобіль року 2022» в Україні.
Запас ходу на електротязі до 53 км. AWD Привод. Вбудовані служби Google. Спеціальна пропозиція.

23:02 | ЛЮТИЙ 16 2022Інвестиції Volvo Cars у шведський завод із метою виробництва електромобілів

Компанія Volvo Cars прагне виробляти повністю електричні автомобілі, тому у найближчі роки інвестує понад 1 млрд доларів США* в завод у Торсланді, Швеція. Вона впровадить нові еко-технології та виробничі процеси: технологію лиття великих алюмінієвих корпусних деталей під тиском**, новий завод з виробництва акумуляторних батарей і повністю реконструйовані цехи із фарбування та остаточного випуску авто.

20:02 | ЛЮТИЙ 11 2022Volvo Cars і Northvolt відкривають новий завод із виробницитва акумуляторів

Volvo Cars і Northvolt відкриють новий завод із виробництва акумуляторів у шведському місті Ґетеборг. Завод розпочне роботу у 2025 році, надавши до 3000 робочих місць, і доповнить запланований науково-дослідний центр, який було анонсовано у грудні в рамках інвестицій розміром близько 30 млрд шведських крон (понад 3 млрд доларів США).

12:01 | СІЧЕНЬ 16 2022Volvo Cars першою запустить пряму інтеграцію з пристроями з підтримкою Google Assistant

Volvo Cars стане першим виробником автомобілів, який безпосередньо інтегрує свої автомобілі з пристроями з підтримкою Google Assistant, що є продовженням партнерства між Volvo Cars і Google.

15:01 | СІЧЕНЬ 14 2022Функція автономного управління авто Ride Pilot від Volvo Cars дебютує у Каліфорнії

Функція автономного управління авто Ride Pilot від Volvo Cars дебютує у Каліфорнії. Volvo Cars представить клієнтам свою функцію автономного управління авто Ride Pilot спершу у штаті Каліфорнія.

18:12 | ГРУДЕНЬ 28 2021Volvo Cars Tech Fund інвестує у стартап Spectralics, що спеціалізується на оптичних технологіях та технологіях візуалізації

Компанія Volvo Cars через фонд венчурних інвестицій Volvo Cars Tech Fund інвестувала в компанію Spectralics. Ця інвестиція дає Volvo Cars доступ до перспективних технологій у сфері оптики та візуалізації на ранній стадії розробки, які можуть сприяти підвищенню безпеки автомобілів і повністю змінити користувацький інтерфейс.