10:11 | ЛИСТОПАД 17 2023Volvo Cars із новим підрозділом Energy Solutions будує енергосистему: електромобілі підтримуватимуть мережу

Volvo Cars презентує Energy Solutions – бізнес-підрозділ, що розроблятиме технології та послуги, пов’язані з енергозбереженням та заряджанням. Energy Solutions працюватиме над рішеннями, що сприятимуть переходу до більш інтелектуальної та стійкої енергосистеми. Компанія прагне заохотити суспільство до більш ефективного використання енергії.

16:11 | ЛИСТОПАД 08 2023Вперше в Україні доступний новий сервіс – Підписка на Volvo

Вперше на українському ринку електромобілі Volvo доступні за підпискою. Користування авто без володіння та довгострокових зобов’язань стане для багатьох користувачів цікавим досвідом, який пропонує Volvo із новим сервісом.

14:10 | ЖОВТЕНЬ 25 2023Volvo Cars відкриває новий центр із тестування програмного забезпечення у Швеції

Volvo Cars  постійно інвестує у розробку та тестування ПЗ. Найбільша інвестиція на сьогодні – новий найсучасніший центр тестування програмного забезпечення у Ґетеборзі, Швеція.

10:09 | ВЕРЕСЕНЬ 29 2023Volvo один з перших в Україні з ексклюзивною програмою сервісу для електромобілів: обслуговування вже включене у вартість авто

Volvo в Україні запропонував спеціальні умови для власників електромобілів бренду: за програмою Volvo Care Offer сервіс на 3 роки вже включений у вартість авто.

16:09 | ВЕРЕСЕНЬ 20 2023Останнє дизельне авто Volvo виготовлять до початку 2024 року

19 вересня на тижні кліматичних змін у Нью-Йорку Volvo Cars однією із перших в автоіндустрії оголосила про припинення виробництва моделей із дизельним двигуном. Останнє дизельне авто Volvo виготовлять вже до початку 2024 року.

11:07 | ЛИПЕНЬ 10 2023Volvo Cars першою оголосила про морські перевезення на відновлюваному пальному – викиди CO2 зменшаться на 84 %

Volvo Cars першою серед автовиробників оголосила про такий перехід: викиди CO2 від міжконтинентальних морських перевезень зменшаться на 55 000 тонн протягом року.

19:06 | ЧЕРВЕНЬ 12 2023Volvo отримали нове бездротове оновлення: до Apple CarPlay додано нові функції

В автомобілі Volvo із вбудованим Google інтегрували нове бездротове оновлення: користувачі Apple CarPlay отримали нові функції інформаційно-розважальної системи. Серед головних оновлень – доступність Apple Maps та навігаційних застосунків на дисплеї водія, безпосередньо під кермом.

16:06 | ЧЕРВЕНЬ 07 2023Дебют електричного Volvo EX30: найкомпактніший SUV бренду представили 7 червня у Мілані

Сьогодні, 7 червня, у Мілані компанія Volvo Cars презентувала другий автомобіль Volvo нової ери – повністю електричний Volvo EX30. Новий преміальний SUV доповнює лінійку електромобілів Volvo – відтепер у портфелі Volvo Cars чотири повністю електричні авто.