Зобов‘язання Volvo щодо обслуговування

Від фільтрів у салоні до масляних фільтрів, від щіток склоочисника до лобового скла — усі запчастини Volvo Genuine є ключовими елементами вашого Volvo. Ми бачимо в них частину ДНК вашого автомобіля. Врешті-решт, саме вони роблять ваш автомобіль частиною великої сім’ї Volvo.

Обслуговуючи ваш автомобіль Volvo, ми використовуємо лише оригінальні та якісні запчастини. Запчастини, які за своєю якістю, не поступаються транспортним засобам Volvo.

Фільтр у салоні

Ми завжди замінюємо фільтр у салоні вашого автомобіля на фільтр Volvo Genuine, щоб ви продовжили насолоджувалися прекрасним кліматом у автомобілі.

Гальмівна колодка

Ми замінюємо ваші гальмівні колодки, використовуючи запчастини Volvo Genuine. Адже лише гальмівні накладки Volvo Genuine функціонують у гармонії з вашим автомобілем.

Щітки склоочисника

Ми рекомендуємо замінювати щітки склоочисника один раз на рік. Ми можемо замінити їх для вас у рамках сеансу техобслуговування. Ми завжди використовуємо лише щітки склоочисника Volvo Genuine.

Оригінальні деталі Volvo на заміну

Ми не викидаємо зношені або пошкоджені запчастини, ми ретельно їх тестуємо, лагодимо та надаємо їм оригінального вигляду.