POLESTAR ENGINEERED OPTIMIZATION

 

Компанія Polestar з 1996 року тісно співпрацює з Volvo Cars Corporation, оптимізуючи автомобілі Volvo для участі в змаганнях з кільцевих перегонів. У Polestar впевнені – можливості для покращення є завжди.

Програма оптимізації Polestar фокусується на ключових областях, і все для того, щоб підняти ваш досвід водіння та задоволення за кермом на новий рівень та досягти ще кращого контролю, швидкості та ефективності автомобілів Volvo.

Оптимізація Polestar Engineered являє собою покращене програмне забезпечення, яке завантажується у Ваш Volvo й оптимізує потужність та крутний момент, покращуючи динамічні характеристики автомобіля. А в автомобілях з високотехнологічними двигунами Drive-E розроблені Polestar зміни поширюються не лише на керування двигуном. Завдяки Polestar було покращено шість найважливіших характеристик, що відповідають за точність та збалансованість керування автомобілем.

Більше прискорення для обгону

Чутливість дросельної заслінки була оптимізована для поліпшення зворотного зв'язку та реакції, наприклад, при обгоні або при активній їзді по звивистій дорозі.

Потужність, коли вона справді необхідна

Оптимізація для двигунів Drive-E працює в основному в середньому діапазоні обертів двигуна. Це найбільш популярний режим при спортивному стилі керування при обгоні, виїзді на автомагістраль або виході з повороту.

Повний контроль над автомобілем

Двигун та КПП відкалібровані так, щоб реалізувати максимально швидкий відгук при скиданні газу, що забезпечує передбачуваність та чудову керованість.

Оптимізоване перемикання передач

Оптимізована робота автоматичної коробки забезпечує високу точність управління і швидкий розгін, а функція утримання передачі зберігає встановлену передачу при швидкісному проходженні поворотів.

Скорочений час перемикання передач та миттєва реакція при прискоренні

Прискорене перемикання передач дозволяє автомобілю швидше розганятися та точніше реагувати на дії водія.

Більший крутний момент на задні колеса для покращення динаміки автомобіля

Для автомобілів з повним приводом налаштування забезпечують подачу максимально можливого моменту, що крутить, на задні колеса в режимі водіння Dynamic, що підвищує керованість при поворотах і покращує зчеплення при старті.

Питання / відповіді: 

ЧИ ЗБІЛЬШИТЬСЯ ВИТРАТА ПАЛЬНОГО?

Автомобілі Volvo з оптимізацією Polestar Engineered мають ті ж показники витрати пального, що і стандартні версії автомобілів. Однак слід пам'ятати, що на витрату пального впливає Ваш стиль керування автомобілем.

ЧИ ЗМІНИТЬСЯ РІВЕНЬ ШКІДЛИВИХ ВИКИДІВ АВТОМОБІЛЯ?

Ні, автомобілі оптимізовані за допомогою Polestar мають той же рівень викидів, що і стандартні версії автомобілів Volvo.

ЧИ ЗНИКНУТЬ НАЛАШТУВАННЯ ОПТИМІЗАЦІЇ ПРИ ОНОВЛЕННІ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПІД ЧАС ТО?

Ні, будь-які майбутні оновлення програмного забезпечення на автомобілі не матимуть ніякого шкідливого впливу на оптимізацію. Це означає, що Ваш оптимізований за допомогою Polestar Engineered автомобіль і надалі буде отримувати всі переваги від офіційних оновлень програмного забезпечення Volvo.

ЧИ ПОТРІБНО ТЕПЕР ОБСЛУГОВУВАТИ АВТОМОБІЛЬ ЧАСТІШЕ?

Ні, Ваш автомобіль, як і раніше, повинен слідувати оригінальному сервісному інтервалу Volvo. Це можливо тому, що всі зміни в роботі двигуна, які вносить Polestar, протестовані і перевірені, щоб всі складові не наражалися надмірному навантаженню і працювали в межах своїх робочих характеристик.

Нове програмне забезпечення змінить ваш Volvo. Невпізнанно. 

Запис на сервіс

Запис на сервіс

Завантаження програмного забезпечення Polestar Engineered здійснюється дилером Volvo і не займає багато часу. Після оновлення інтервал технічного обслуговування та умови заводської гарантії залишаються без змін.

Більш детальну інформацію про програму оптимізації Polestar Engineered  і автомобілі Volvo, які підлягають оптимізації Polestar Engineered  згідно з даними офіційного сайту Polestar дізнавайтесь за телефоном +38 (048) 734 18 01