Фінальний штрих

Пригоди кожного дня – від захисту життя до визначення стилю. Ви знайдете необхідний аксесуар в нашому асортименті, а також вдосталь простору для натхнення.

Аксесуари для перевезення багажу

Аксесуари для перевезення багажу

Ми розробили ваш автомобіль Volvo так, щоб він був привабливим навіть після кількох років щоденного використання. Але для того, щоб додати автомобілю функціональності, можна скористатися аксесуарами. Килимки, захисні сітки, накладки на бампер та багато інших корисних речей допоможуть вам справлятися із буденними задачами із задоволенням.

Більше, ніж комфорт

Більше, ніж комфорт

Наша лінійка дитячих сидінь розрахована на дітей різного зросту та віку, від немовлят до десятирічних дітлахів. Вони оздоблені вовняною тканиною преміум-класу, зручні у використанні та комфортні під час довгих подорожів, а також легко регулюються. Але це ще не все. Ми забезпечуємо безпеку дітей в автомобілях протягом десятиліть, і весь цей досвід та глибокі знання покладені в основу дизайну цих сидінь. В результаті, вони забезпечують безпеку та комфорт користувачів, надаючи водіям та їхнім сім’ям душевного спокою.

Більше, ніж ви можете уявити

Більше, ніж ви можете уявити

Колекція стильних аксесуарів Volvo Cars (Volvo Cars Lifestyle Collection) передбачає надзвичайно широкий асортимент якісних продуктів, в який входить все: від шкіряних виробів преміум-класу, наприклад сумки Sandqvist, зображеної поряд, до повнофункціональних мініатюрних версій ваших автомобілів. Незалежно від того, чи шукаєте ви подарунок для прихильника Volvo, або щось, щоб прикрасити власний день, – ви знайдете це тут.