Volvo Cars першою запустить пряму інтеграцію з пристроями з підтримкою Google Assistant

12:01 | СІЧЕНЬ 16 2022
Volvo Cars першою запустить пряму інтеграцію з пристроями з підтримкою Google Assistant

Volvo Cars стане першим виробником автомобілів, який безпосередньо інтегрує свої автомобілі з пристроями з підтримкою Google Assistant, що є продовженням партнерства між Volvo Cars і Google.

Ця запланована пряма інтеграція забезпечує найбільш постійний на сьогодні зв’язок між Google Assistant і автомобілями. Це дасть змогу власникам Volvo  керувати функціями у своєму авто, відправляючи голосові команди на домашні та мобільні пристрої з підтримкою Google Assistant. Підключивши свій Volvo до облікового запису Google, клієнти можуть безпосередньо спілкуватися з Google у своєму автомобілі та дистанційно керувати різними функціями, як-от прогрівання автомобіля у холодний зимовий день або блокування авто.

Інтеграція з Google Assistant відображає прагнення Volvo Cars забезпечити своїм клієнтам зручність і спокій, а список доступних команд зростатиме.

Завдяки цій інтеграції користувачі можуть у будь-який час віддалено отримувати інформацію щодо свого автомобіля. Серед запланованих майбутніх функцій — планування заряджання для встановлення зручного для цього часу.. У майбутньому Volvo Cars прагне зробити процес заряджання настільки ж зручним, як і продуктивним.

«Volvo Car Group першою впровадила технології та сервіси Google у наші автомобілі, і тепер ми прагнемо першими повністю інтегруватися з пристроями з підтримкою Google Assistantце логічний наступний крок у нашому партнерстві з Google, — зазначив Хенрік Ґрін, директор із продукції Volvo Cars. — Ця інтеграція дозволяє нам поліпшити клієнтський досвід, оскільки забезпечує клієнтам легке й безпечне керування своїм автомобілем удома або в дорозі за допомогою будь-якого персонального пристрою, оснащеного Google Assistant».

Інтеграція автомобілів Volvo Cars із Google Assistant також підтримує перехід компанії до повної електрифікації, що нині триває. У результаті компанія прагне впровадити функції, які допоможуть клієнтам повністю реалізувати потенціал зниження викидів СО2.

Для більш сенситивних команд, як-от розблокування автомобіля, процес двофакторної аутентифікації гарантує: лише потрібні люди зможуть почути або отримати доступ до важливої інформації у потрібний час.

У найближчі місяці ця функція буде поступово надаватися усім водіям Volvo з системою мультимедіа на базі Android  — підключеною до їхнього застосунку Volvo Cars і пристрою з підтримкою Google Assistant — у деяких регіонах, де доступний Google Assistant.

Google є торговою маркою компанії Google LLC.