Volvo Cars першою впровадить технологію фотореалістичної візуалізації

09:06 | ЧЕРВЕНЬ 11 2022
Volvo Cars першою впровадить технологію фотореалістичної візуалізації

У партнерстві з Epic Games Volvo Cars запускає технологію фотореалістичної візуалізації у своєму наступному поколінні електромобілів. Компанії інгтегрують ігровий рушій Epic Unreal Engine у майбутні автомобілі Volvo: власники Volvo отримають неперевершену високоякісну графіку в салоні авто.

Epic Games розробляє: інтерактивні розваги, програмне забезпечення, одну з найбільших відеоігор у світі Fortnite та ігровий рушій Unreal Engine —найдосконаліший інструмент для створення 3D у реальному часі. Саме його Volvo Cars планує використати для розробки цифрових інтерфейсів у своїх автомобілях, а також відтворення графіки в реальному часі.

Volvo Cars — перший європейський автовиробник, який використає Unreal Engine для розробки людино-машинного інтерфейсу (HMI). Планується, що спочатку ігровий рушій інтегрують в інформаційний модуль водія (DIM) — один із дисплеїв у салоні. Він надаватиме відповідну інформацію та відповідатиме за інформаційно-розважальні функції.

Наступне покоління автомобілів Volvo вражатиме власників високоякісною графікою на дисплеях: найбільш чіткі візуалізації, ніж будь-коли раніше, насичені кольори та абсолютно нова 3D-анімація — Volvo Cars розширює межі можливого графічного майбутнього автомобілів.

«Щоб забезпечити власникам легке й безпечне керування автомобілем, нам потрібна насичена, захоплююча та чуйна візуалізація всередині авто, — зазначив Хенрік Ґрін, директор із продукції Volvo Cars. — Такого результату ми досягнемо, використавши Unreal Engine в автомобілях Volvo, що також покращить враження від керування».

Unreal Engine поєднають із високопродуктивною обчислювальною потужністю третього покоління Snapdragon® Cockpit Platforms*. Це означає, що наступне покоління автомобілів Volvo встановить новий стандарт продуктивності графіки: інформаційно-розважальна система буде більш ніж вдвічі швидшою за попередню, а генерація та обробка графіки в салоні — вдесятеро.

Хайко Венцель, директор Epic Games з автомобілебудування та HMI для Unreal Engine, відзначив, що використання всередині автомобіля інтерактивної графіки з високою роздільною здатністю, яка працює онлайн — це низка нових способів інформувати та розважати як водіїв, так і пасажирів. «Талановита команда Volvo Cars скористалася можливістю зробити щось дійсно інноваційне. Використання можливостей Unreal Engine забезпечить створення нових захоплюючих функцій, що постійно покращуватимуться», — переконаний Хайко Венцель.

Технологія фотореалістичної візуалізації дебютує у новій повністю електричній флагманській моделі авто. Очікується, що Volvo Cars презентує електромобіль вже у наступному році. Компанія планує якнайшвидше запустити родину повністю електричних автомобілів та зобов’язується виробляти виключно електромобілі вже до 2030 року.

Volvo Cars прагне і надалі залишатися лідером у сфері безпеки, тому використовуватиме Unreal Engine для розробки різних технологічних інновацій. Компанія продовжує досліджувати нові програми для цієї та інших програмно-керованих технологічних платформ.

Volvo Cars має амбітний план — розробити половину всього програмного забезпечення у своїх автомобілях самостійно вже до середини десятиліття. Тому компанія розпочинає набір висококваліфікованих працівників. Ставши членом команди Volvo Cars, експерти з програмування отримають можливість працювати над захоплюючими інноваційними додатками та платформами для автомобілів.

* Snapdragon є зареєстрованою торговою маркою Qualcomm Incorporated або її дочірніх компаній