Компанія Volvo Cars вироблятиме власні електродвигуни у Швеції

21:12 | ГРУДЕНЬ 11 2020
Компанія Volvo Cars вироблятиме власні електродвигуни у Швеції

Компанія Volvo Cars збиратиме електродвигуни на заводі з виробництва силових агрегатів у місті Шевде, Швеція. До 2025 року вона створить повне власне виробництво електричних двигунів, інвестувавши 700 мільйонів шведських крон (приблизно 68 млн євро). Ще на початку 2020 року компанія оголосила про вкладення коштів у розробку електродвигунів для наступного покоління своїх авто.

З моменту заснування Volvo Cars у 1927 році, виробництво у Шевде було частиною історії компанії, а додавання лінії виробництва електромоторів до діяльності заводу – це інтеграція традиційного та нового виробництва у майбутній розвиток Volvo Cars. На першому етапі у Шевде збиратимуть електромотори, а пізніше виробник запровадить повний процес їх виробництва на власному заводі у цьому місті.

Завдяки власній розробці та виробництву електричних двигунів, інженери Volvo Cars додатково оптимізують електродвигуни та всю електричну установку у нових автомобілях бренду. Це покращить використання енергії в авто та їх загальну продуктивність.

Електричний мотор переймає на себе роль двигуна внутрішнього згорання та є фундаментальним структурним елементом електромобілів, поряд з батареєю та іншою електронікою. Взаємодія між цими трьома компонентами є вкрай важливою у розробці електричних автомобілів преміум-класу.

«Перший Volvo з 1927 року працював від двигуна, розробленого у Шевде, - прокоментував Хав'єр Варела, старший віце-президент з промислових операцій та якості. - Тому наша команда прагне дотримуватися найвищих стандартів якості, як і раніше».

Інший напрям діяльності на заводі у Шевде зосереджений на виробництві двигунів внутрішнього згоряння, згодом його передадуть окремій філії Volvo Cars - Powertrain Engineering Sweden.

Загалом проектування та розробка електродвигунів компанії відбувається в Гетеборзі (Швеція) та Шанхаї (Китай). На початку цього року компанія Volvo Cars відкрила нову лабораторію електромоторів у Шанхаї, додатково до постійного виробництва електричних двигунів у Гетеборзі та сучасних лабораторій акумуляторів у Китаї та Швеції. Виробник планує стати топ-компанією з випуску преміальних електрокарів, орієнтуючись на те, що до 2025 року половина проданих Volvo у світі будуть повністю електричними, а інша половина – плагін-гібридними.