Про нас

Автоцентр Віннер-Одеса - офіційний дилер всесвітньо відомого бренду Volvo. У нашому автосалоні високопрофесійні консультанти нададуть рекомендації та вичерпну інформацію, про комплектацію і технічні характеристики вподобаного автомобіля, допомагаючи зробити найкращий вибір.

Широкий асортимент аксесуарів і додаткового устаткування дозволить підібрати індивідуальну комплектацію на розсуд самого вимогливого клієнта. Наші менеджери люблять свою роботу і регулярно проходять тренінги, які проводять представництвами автомобільних компаній, що довірили нам право представляти їх у південному регіоні.

Але ми не тільки продаємо, ми також дбаємо про долю кожного придбаного автомобіля. Сервісний центр оснащений сучасним фірмовим обладнанням пропонує всі види сервісного обслуговування, гарантійного та післягарантійного ремонту, а також оригінальні запчастини та витратні матеріали із заводу-виробника.

Ми працюємо для того, щоб наші клієнти мали можливість вибрати найкраще, забезпечуючи сервіс найвищого рівня!

Сервісний центр

Автоцентр Віннер-Одеса найбільший сервісний центр на півдні України. Ми пропонуємо повний комплекс послуг з гарантійного та післягарантійного обслуговування всього модельного ряду Volvo Cars. Для виконання сервісних робіт наш автоцентр має найсучасніше обладнання, склад оригінальних запасних частин, а також зв'язок з виробником що дозволяє швидко доставити необхідні вузли. Всі фахівці зайняті обслуговуванням автомобілів пройшли спеціальне навчання і мають необхідну кваліфікацію що дозволяє виконувати ремонт будь-якої складності.

Суворе дотримання вимог шведського виробника до обслуговування конкретної моделі Volvo, а також використання оригінальних запасних частин, дозволяє надалі експлуатувати транспортний засіб без побоювання за свою безпеку або передчасний вихід з ладу вузлів автомобіля.

У нашому сервісному центрі ви завжди можете розраховувати на якісний сервіс, грамотну консультацію та привітний персонал.