Зимові шини Volvo

Неперевершений вигляд, практичність та безпека вашого Volvo взимку.


 Чому мені слід обирати зимові шини Volvo?

1. Компанія Volvo обрала та схвалила найкращі шини виробництва найбільш відомих брендів та доповнила їх оригінальними легкосплавними колісними дисками Volvo, які вирізняються особливими властивостями, якістю та оздобленням.

2. Усі шини до схвалення пройшли ретельні випробування на автомобілях Volvo у суворих зимових умовах.

3. Ми можемо порекомендувати вам набір коліс, який найкраще підходить до вашої моделі Volvo, до вашого стилю водіння, вподобань в плані дизайну та умов водіння.

4. Ніхто не зможе запропонувати вам таке ж вдале поєднання шини та колісного диска, які дозволяють оптимізувати ходові якості вашого Volvo та його зовнішній вигляд.

5. На відміну від літніх шин, зимові зберігають свою м’якість та пружність, навіть коли температура опускається нижче 7°C. А малюнок протектора виконаний таким чином, щоб забезпечити краще зчеплення з поверхнею, вкритою льодом та снігом, та відводити воду та бруд з-під шини.

 

Колісні диски

Виразний дизайн, оптичні ефекти та ретельне тестування. Як і всі інші компоненти автомобіля, колісні диски Volvo створюються так само дбайливо. Вся справа у тому, що вони відображають характер транспортного засобу.

Комплекти шин та дисків

Шина та диск формують єдине ціле — колесо. Вибір правильного диска так само важливий, як і вибір правильної шини. Їх поєднання дозволить оптимізувати ходові якості автомобіля.  Оригінальні диски Volvo були створені та протестовані компанією Volvo так само ретельно, як і всі інші оригінальні запасні частини Volvo, що забезпечує їхні відмінні властивості, якість, функціональність та оздоблення. Диски Volvo також проходять випробування у зимових умовах для перевірки, чи не набивається всередину до них сніг, аби запобігти порушенню балансу та негативному впливу на гальмівну систему.

Ми створили комплекти шин та дисків для кожної моделі Volvo, щоб Ви завжди почувались впевнено та безпечно на зимових дорогах.

 

Комплекти зимових коліс для Volvo XC90

Комплекти зимових коліс для Volvo XC60

Комплекти зимових коліс для Volvo XC40