Volvo Service 2.0

Володіння автомобілем не повинно втомлювати вас. Воно повинно приносити максимум задоволення. З цією метою ми створили унікальний сервіс, який охоплює всі необхідні функції, щоб отримати максимум від вашого Volvo. Ми називаємо його Volvo Service 2.0.

 • Особистий менеджер з обслуговування

За вами буде закріплений особистий менеджер з обслуговування, який зможе відповісти на всі запитання стосовно вашого автомобіля, а також запропонує пораду та надасть допомогу, якщо вам знадобиться.

 • Альтернативний транспорт

Ви не повинні змінювати свій графік лише тому, що ваш автомобіль знаходиться на обслуговуванні. Ми запропонуємо вам альтернативний транспорт, щоб ви встигли зробити всі свої справи.

 • Оновлення програмного забезпечення

Ми постійно працюємо над вдосконаленням програмного забезпечення для ваших автомобілів. Під час кожного сеансу обслуговування вашого Volvo ми перевіряємо, чи ваш автомобіль оснащено найновішою версією програмного забезпечення.

 • Діагностика

Наші кваліфіковані спеціалісти проведуть комплексну діагностику систем безпеки вашого Volvo, а також перевірять стан акумуляторної батареї. Ми зробимо все заради вашої безпеки.

 • Мийка автомобіля

Після кожного сеансу обслуговування ми помиємо ваш Volvo і зовні, і зсередини. Коли ви його заберете, він буде виглядати бездоганно. І ви будете почуватися в ньому абсолютно комфортно.

 • Техобслуговування за стандартами Volvo

Ми забезпечимо техобслуговування за стандартами Volvo в офіційних сервісних центрах Volvo. Ми пропонуємо унікальне поєднання навичок кваліфікованих спеціалістів, інноваційних методів роботи Volvo та оригінальних запчастин Volvo.

 

Оригінальні запчастини Volvo

Від фільтрів у салоні до масляних фільтрів, від щіток склоочисника до вітрового скла — усі оригінальні запчастини Volvo є ключовими елементами вашого Volvo. Ми бачимо в них частину ДНК вашого автомобіля. Врешті-решт, саме вони роблять ваш автомобіль частиною великої сім’ї Volvo.

 

 • Фільтр у салоні

Для того щоб ви насолоджувались чистим повітрям без найменших шкідливих часточок, ми замінюємо фільтр у салоні вашого автомобіля під час кожного сеансу обслуговування. Ми використовуємо лише оригінальні фільтри Volvo, щоб ви та ваші пасажири завжди насолоджувалися ідеальним кліматом у автомобілі.

 • Гальмівні колодки

Ми перевіряємо стан гальмівних колодок вашого Volvo під час кожного сеансу обслуговування. За потреби ми замінимо їх на оригінальні гальмівні колодки Volvo. Лише оригінальні гальмівні колодки Volvo створені для гармонійної роботи з гальмівною системою та системами безпеки вашого автомобіля.

 • Щітки склоочисника

Вплив різних факторів — дощу, снігу та сонячних променів — поступово погіршує стан щіток склоочисника. Тому ми рекомендуємо замінювати їх кожного року. Ми можемо замінити їх для вас під час сеансу техобслуговування. Ми завжди використовуємо лише оригінальні щітки склоочисника Volvo.

Додаткові сервіси Volvo

Ми подбаємо про ваш автомобіль у нашому сервісному центрі, починаючи з чистки оббивки, ремонту тріщин у вітровому склі та закінчуючи заміною колеса.

 

 • Обслуговування коліс

Наші експерти Volvo чудово знають, які шини та диски найкраще пасують до вашої моделі автомобіля Volvo. І тільки спеціалісти Volvo володіють достатньою кількістю знань та навичок, а також мають у своєму розпорядженні обладнання, щоб подбати про колеса вашого автомобіля.

 • Професійний догляд за автомобілем Volvo

Кваліфіковані спеціалісти Volvo не лише помиють частини вашого автомобіля, наприклад вікна та дверні панелі, але й подбають про шкіряну та текстильну оббивку. Ви залишитесь задоволені рівнем обслуговування вашого автомобіля.

 • Ремонт вітрового скла

Ремонтувати чи замінити? Наші кваліфіковані спеціалісти Volvo оцінять рівень пошкодження вітрового скла вашого автомобіля та відремонтують його найкращим чином. Наші ремонтні роботи не вплинуть негативно на безпеку та потужність вашого авто.

 • Ремонт та обслуговування системи клімат-контролю автомобіля

Наші кваліфіковані спеціалісти перевірять та почистять систему клімат-контролю вашого Volvo, щоб ви могли насолоджуватися ідеальною атмосферою в автомобілі. Ми подбаємо про те, щоб незначні несправності не перетворилися у дороговартісний ремонт.

Наші інновації

Все, що ми робимо створено навколо людей, саме тому всі інновації створені для того, щоб спростити ваше життя та вдосконалити його. Ми надзвичайно пишаємося нашими досягненнями у напрямку розробок продуктивної потужності, зв’язку та безпеки. Ми називаємо наше мислення у даних сферах: Drive-E, Sensus та IntelliSafe.