Volvo On Call. Контролюйте ваш Volvo віддалено

 Щоб зробити ваше щоденне життя простішим

Volvo On Call пропонує корисні функції для управління вашим Volvo, а також забезпечує миттєвою підтримкою незалежно від того, де ви знаходитесь. Volvo On Call також є точкою входу до постійно зростаючого переліку сервісів, які зроблять ваше життя простішим.

 

  • Закриваємо – Відмикаємо

Більше немає потреби хвилюватися чи закрили ви автомобіль. Наразі функція замикання та відмикання вашого Volvo доступна із будь-якого місця вашого перебування.

  • Клімат-контроль

Ви самостійно вирішуєте чи бажаєте ви прогріти авто взимку чи охолодити його влітку – це доступно завдяки функції віддаленого запуску двигуна та контролю клімату.

  • Надіслати місце призначення

Надішліть до системи навігації вашого авто пункт призначення перед виїздом.

  • Журнал поїздок

Ідеальний журнал для того, щоб мати перелік ваших поїздок, які можна експортувати до Excel чи формат CSV.

Миттєва підтримка

Якщо ви чи ваш Volvo потребує підтримки на дорозі, Volvo On Call буде поряд для того, щоб допомогти – навіть якщо ви не можете зателефонувати.

  • Підтримка на дорозі

Натисніть кнопку Volvo On Call або скористайтесь мобільним додатком, щоб зв’язатися із оператором, який надішле вам допомогу по координатам GPS.

  • Невідкладна допомога

Натисніть кнопку SOS, яка розміщена поверх консолі, у разі потреби у невідкладній допомозі.

  • Автоматичне попередження про зіткнення

У разі виявлення зіткнення ваш Volvo зателефонує до спеціально навченого оператора для зв’язку із вашим авто та у разі потреби надішле невідкладну допомогу.

  • Попередження про викрадення

Volvo On Call надішле вам повідомлення, якщо ваш автомобіль буде відімкнено без вашого відома.

Як отримати Volvo On Call

Додайте підписку на Volvo On Call для вашого нового Volvo та активуйте перелік важливих функцій, які ви можете контролювати завдяки вашому смартфону чи iPad.

 

Якщо ваш Volvo від 2012 модельного року та його оснащено кнопками Volvo on Call та SOS, у вас є можливість отримати підписку на Volvo on Call.

Сумісність

Використання додатку Volvo On Call потребує заводського оснащення системами Volvo On Call для авто не пізніше 12 модельного року. В залежності від моделі та комплектації авто функції Volvo On Call можуть різнитися. Дізнайтеся про деталі у офіційних дилерів Volvo.

  

Підтримка

У разі, якщо вам потрібна допомога на початку роботи із Volvo On Call, налаштування доступу чи інших питаннях, зверніться до офіційного дилера Volvo в Одесі.

VOLVO CARS SUPPORT