Колекцiя Volvo Cars Lifestyle

Сучасний скандинавський дизайн здатний прикрасити ваше життя і зробити його простіше. У колекції Volvo Lifestyle ми зібрали аксесуари, товари в дорогу та інші предмети, які поєднують в собі шведський стиль, якісні матеріали та майстерність виконання.

Більшість речей із колекції створено командою розробників Volvo Cars, та часом зверталися по допомогу до інших брендів. Головна мета – у повній мірі передати довершеність та розмаїття скандинавського дизайну та стилю життя. Результатом нашої співпраці стали унікальні витвори, які відображають цінності Volvo й популяризують скандинавський стиль життя.

Колекція стильних аксесуарів Volvo Cars (Volvo Cars Lifestyle Collection) передбачає надзвичайно широкий асортимент якісних продуктів, в який входить все: від шкіряних виробів преміум-класу, наприклад сумки Sandqvist, зображеної поряд, до повнофункціональних мініатюрних версій ваших автомобілів. Незалежно від того, чи шукаєте ви подарунок для прихильника Volvo, або щось, щоб прикрасити власний день, – ви знайдете це тут.

Відкрийте для себе оригінальну сувенірну продукцію Volvo Lifestyle!