Обслуговування системи кондиціонування повітря

ПОНОВІТЬ СИСТЕМУ ТА ВІДЧУЙТЕ ПРОХОЛОДУ

Сідаючи у розпечений автомобіль літнім днем або проводячи довгу поїздку у жаркому салоні, можна легко зіпсувати будь-яку подорож. Наразі Ви можете забезпечити ідеальний клімат в автомобілі за допомогою перевірки системи кондиціонування повітря від Volvo.

Ефективність та експлуатаційні якості систем кондиціонування повітря можуть поступово знижуватися внаслідок цілого ряду причин. А зважаючи на те, що це часто відбувається дуже повільно, Ви можете не помічати погіршення, доки система не досягне точки, коли взагалі не зможе підтримувати температуру. Дозволивши спеціалістам Volvo регулярно перевіряти систему кондиціонування повітря, Ви уникнете непотрібних проблем.

Взагалі, системи кондиціонування повітря працюють за тим же принципом, що й холодильник, видаляючи спеку усередині та випускаючи її назовні. Але зважаючи на те, що електронний клімат-контроль сучасного автомобіля Volvo незрівнянно складнішим, Вам слід постійно давати можливість справжнім експертам, навченим технікам з авторизованого центру Volvo, поглянути на нього.

ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ВИПРОБУВАННЯ СИСТЕМИ КОНДИЦІОНУВАННЯ ПОВІТРЯ: БЕЗКОШТОВНО
Навчені техніки
Volvo проведуть випробування системи кондиціонування повітря Вашого Volvo, включаючи вимірювання ефективності охолодження системи обдуву.

ОЧИСТКА СИСТЕМИ КОНДИЦІОНУВАННЯ ПОВІТРЯ: 39 ФУНТІВ
Для попередження росту мікроорганізмів у системі кондиціонування повітря, що призводить до затхлого, неприємного запаху, ми очистимо Вашу систему з використанням технології ультразвукової вапоризації «
AirCo-Clean». Процедура займає лише 20 хвилин, а після її застосування відчуватиметься свіжість у всьому салоні автомобіля.

Щоб замовити перевірку системи кондиціонування повітря, просимо звертатися до нас.

(Всі ціни включають вартість робіт (у залежності від ситуації) та ПДВ у дилерських центрах, що беруть участь.)


ПРИЧИНИ, ЧОМУ СЛІД ДАТИ НАМ МОЖЛИВІСТЬ ВИПРОБОВУВАТИ ВАШУ СИСТЕМУ КОНДИЦІОНУВАННЯ ПОВІТРЯ:
1) Регулярна перевірка системи кондиціонування повітря – це найкращий спосіб забезпечити її належне функціонування та надійність саме у той момент, коли вона потрібна найбільше (наприклад, під час літньої подорожі).
2) Регулярна перевірка та обслуговування системи є також способом попередити невеликі несправності, що з часом перетворюються на коштовні ремонти.
3) У центрі Volvo техніки спеціально навчені виконанню ремонту систем клімат-контролю в автомобілях Volvo.
4) Центр
Volvo має спеціальне обладнання, необхідне для перевірки та очищення системи.
5) Тільки центри, обладнані системою
VIDA від Volvo, а її мають всі авторизовані центри, можуть поновлювати програмне забезпечення Вашого Volvo. Поновлення може оптимізувати роботу системи клімат-контролю, що стосується, наприклад, ідеальних налаштувань температури та обдувів, незважаючи на зовнішні умови.
6) Центр
Volvo завжди використовує оригінальні запчастини Volvo для найкращого функціонування та якості.
7) Ви можете скористатися можливістю та дозволити технікам центру
Volvo поглянути на систему кондиціонування повітря, коли Ваш автомобіль проходить планове обслуговування, а це легко та зручно.