ПАКЕТ ОПТИМІЗАЦІЇ ПОТУЖНОСТІ POLESTAR ІЗ ВИГОДОЮ ДО 30%*

Отримуйте ще більше драйву за кермом вашого Volvo XC90 Т5 із пакетом оптимізації потужності Polestar.

Що таке Polestar?

Понад два десятки років випробування автомобілів Volvo на гоночних треках світу надало бренду знання та досвід, щоб створити справді успішний продукт! Polestar – це нове покоління оптимізації ходових характеристик всього силового агрегату. Пакет включає п’ять найважливіших елементів, результатом чого є більш скоординований та збалансований досвід водіння:

  • оптимізація швидкості реакції дросельної заслінки в момент натискання педалі акселератора;
  • оптимізація роботи КПП для більш динамічного перемикання;
  • калібрування точок перемикання швидкостей для більш швидкого прискорення;
  • покращення реакції двигуна, щоб підтримувати баланс автомобіля під час повороту;
  • оптимізація роботи двигуна у середньому діапазоні обертів, який використовується під час виїзду на дорогу з інтенсивним рухом та при обгоні.

Тільки до кінця жовтня 2019 року скористайтесь спеціальною пропозицією на пакет оптимізації Polestar для Volvo XC90 Т5 із додатковою вигодою до 30%*.

ТОВ «Віннер-Одеса». Код ЄДРПОУ 32971096. Вольво. ЕкСі90. Полстар.

*Пропозиція діє в офіційному дилерському центрі Volvo в Одесі та розповсюджується на пакет оптимізації Polestar, що являє собою програмне забезпечення для оптимізації технічних характеристик автомобілів Volvo XC90 Т5. Кількість пакетів оптимізації обмежена. Термін дії пропозиції: з 25 липня по 31 жовтня 2019 року або до моменту продажу останнього пакету оптимізації на складі в Україні, на який розповсюджується дія пропозиції (в залежності від того, що наступить раніше). Під вигодою мається на увазі зниження вартості програмного забезпечення Polestar на 30% у порівнянні із регулярною вартістю. Вказана вигода надана для ознайомлення, не є комерційною пропозицією (офертою), остаточна вартість програмного забезпечення визначається у видатковій накладній.