Комплекти аксесуарів BASIC для моделей XC60 та XC90.

Наші аксесуари дозволяють обладнати автомобіль під ваш спосіб життя та зробити кожну поїздку у вашому Volvo ще комфортнішою. Обирайте комплекти практичних та корисних аксесуарів BASIC для моделей XC60 та XC90 за спеціальними умовами!

Volvo XC60. Комплект аксесуарів BASIC.

Те, що потрібно. Разом вигідно*.

До комплекту входять:

 • захист двигуна
 • килимок у багажне відділення,
 • бризковики передні та задні
 • сітка для кріплення багажу
 • подушка на підголівник чорна або світла

  + килимки у салон

Завантажити брошуру

 

Volvo XC90. Комплект аксесуарів BASIC.

Те, що потрібно. Разом вигідно**.

До комплекту входять:

 • захист двигуна
 • килимок у багажне відділення
 • бризковики передні та задні
 • комплект для догляду за шкірою

  + килимки у салон

Завантажити брошуру

 

* До комплекту аксесуарів Basic (для моделі XC60) входять захист двигуна, килимок у багажне відділення, бризковики передні та задні, сітка для кріплення багажу, подушка на підголівник чорна або світла. Під фразою «Те, що потрібно. Разом вигідно» мається на увазі придбання захисту двигуна, килимка у багажне відділення, бризковиків передніх та задніх, сітки для кріплення багажу, подушки на підголівник чорної або світлої та пластикових килимків у салон за ціною комплекту аксесуарів Basic. Пропозиція діє в офіційному дилерському центрі Вольво в Одесі. Кількість авто обмежена. Термін дії пропозиції: з 10 жовтня 2018 року по 30 червня 2019 року або до моменту продажу останнього комплекту аксесуарів Basic на складі в Україні, на який розповсюджується дія пропозиції (в залежності від того, що наступить раніше).

** До комплекту аксесуарів Basic (для моделі XC90) входять захист двигуна, килимок у багажне відділення, бризковики передні та задні, комплект для догляду за шкірою. Під фразою «Те, що потрібно. Разом вигідно» мається на увазі придбання захисту двигуна, килимка у багажне відділення, передніх та задніх бризковиків, комплекту для догляду за шкірою та пластикових килимків у салон за ціною комплекту аксесуарів Basic. Пропозиція діє в офіційному дилерському центрі Вольво в Одесі. Кількість авто обмежена. Термін дії пропозиції: з 10 жовтня 2018 року по 30 червня 2019 року або до моменту продажу останнього комплекту аксесуарів Basic на складі в Україні, на який розповсюджується дія пропозиції (в залежності від того, що наступить раніше).


ТОВ «ВІННЕР-ОДЕСА». Код ЄДРПОУ 32971096. Вольво. ІкСі90, ІкСі60, Бейсік. Виробник залишає за собою право вносити зміни у технічні характеристики, матеріали, кольори без попередження. Фото матеріалів на зображенні можуть відрізнятися від запропонованих у салоні. За детальною інформацією щодо технічних характеристик, наявності, ціни звертайтеся до офіційного дилера Volvo в Одесі.