Спеціальні пропозиції на нові автомобілі

 • НЕЙМОВІРНА ВИГОДА НА АВТОМОБІЛІ VOLVO В НАЯВНОСТІ

  Обирайте преміальні шведські автомобілі Volvo за спеціальною пропозицією.

 • Спеціальна пропозиція на Volvo S60

  Новий Volvo S60 — це спортивний седан, який переписує історію водіння. Високі робочі характеристики без докладання зайвих зусиль поєднуються з інтуїтивними технологіями, а високотехнологічне шасі забезпечує баланс між комфортом і керованістю. Завдяки вибору режимів водіння ви опиняєтеся у центрі вражень від динамічної їзди.

 • Пакетні комплектації S90 від ‭1 314 301 гривень*

  Volvo S90 — елегантний та динамічний седан, який поєднує в собі витончену розкіш, скандинавський дизайн, інтуїтивні технології та потужні робочі характеристики. Дізнайтеся більше про пакетні комплектації та обирайте S90, який створено саме для вас.

 • Пакетні комплектації V60 Cross Country від 1 307 265 гривень*

  V60 Cross Country дозволить вам отримати більше вражень, не втрачаючи впевненості. Вищий кліренс, повний привод у стандартній комплектації та зміцнений кузов немов кличуть вас на зустріч пригодам. Дізнайтеся більше про пакетні комплектації та обирайте V60 Cross Country, який створено саме для вас.

 • Пакетні комплектації ХС90

  Оновлений Volvo XC90 піднімає розкіш на новий рівень. Це яскравий приклад скандинавського дизайну та інноваційних технологій. Осередок вишуканості, де натуральні матеріали і досконала майстерність вразять ваші почуття.

 • Пакетні комплектації Volvo V90 Cross Country від 1 339 957 гривень*

  Volvo V90 Cross Country —  універсал підвищеної прохідності, який розділить вашу жагу до пригод. Поєднання скандинавської стриманості, елегантності та функціональності у дизайні з відмінними позашляховими характеристиками дає можливість насолоджуватися комфортними подорожами та відкривати для себе нові напрямки.

 • Пакетні комплектації XC40 ВІД 952 551 ГРИВЕНЬ*

  XC40 – міський кросовер із власним характером. Збільшений дорожній просвіт, великі колеса, класичні пропорції позашляховика надають вражаючий, переконливий вигляд. Лаконічний інтер'єр дає змогу зосередитися на деталях, в той час як висока посадка дарує відчуття впевненості та контролю. Ретельно розроблені та відібрані матеріали стануть справжньою насолодою для органів чуття, а інтуїтивні технології допоможуть легко керувати всіма системами. Автомобіль в унікальному скандинавському стилі, спеціально створений для життя у великому місті.

 • Спеціальна пропозиція на Volvo XC60

  Обирайте преміальні шведські позашляховики Volvo XC60 за спеціальною пропозицією на обмежений перелік автомобілів.

 • Спеціальна пропозиція на Volvo V40 Cross Country

  Компактний кросовер Volvo V40 Cross Country створений для міста та пригод поза ним. Збільшений кліренс, міцна конструкція, виразні риси екстер’єру, притаманні версіям Cross Country, та справжній скандинавський дизайн з інтуїтивними технологіями роблять його вашим надійним та стильним партнером у подорожах. Насолоджуйтеся щоденним комфортом із Volvo V40 Cross Country на міських дорогах та відкривайте для себе нові місця за його межами.