ОТРИМАЙТЕ ДИСТАНЦІЙНІ ТА ІНШІ ПОСЛУГИ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

Дилерський центр «Віннер-Одеса» із усією відповідальністю ставиться до поточної ситуації в країні і світі. І сьогодні, як ніколи, дуже важливо дотримуватися правил поведінки та обмежень, введених на період карантину. В інтересах наших клієнтів та співробітників ми втілили у життя рішення, спрямовані на захист їхнього здоров’я та запобігання розповсюдженню вірусу COVID-19.

  1. Послуга «Дистанційний сервіс».

Працівник нашого дилерського центру може самостійно забрати ваш автомобіль у зручному для вас місці для проведення ремонту або сервісного обслуговування та після повернути за адресою.

  1. Послуга «Дистанційний тест-драйв».

Ви плануєте купувати авто та бажаєте випробувати його? Наш працівник допоможе вам в цьому і вам не потрібно буде їхати до дилерського центру. Ми забезпечуємо проведення тест-драйву на демо автомобілі у зручному для вас місці. Після кожного тест-драйву автомобіль проходить ретельну дезінфекцію.

  1. Послуга «Покупка онлайн».

Ви можете онлайн купити як новий автомобіль, так і запасні частини для вашого авто. Вам тільки потрібно зв’язатися з нами через кнопку зворотнього зв’язку на сайті чи надіслати нам листа.

  1. Послуга «Дистанційна передача нового авто».

Ви придбали автомобіль онлайн, то ви отримаєте його не залишаючи своєї домівки, передача нового автомобілю буде за вказаною вами адресою.

  1. Послуга «Тест-драйв на новому авто».

Ви чекаєте своє авто з сервісу? Не витрачайте даремно час та випробовуйте автомобілі Volvo на тест-драйві у супроводі менеджера з продажу. Ви не тільки отримаєте позитивні емоції, а й багато цікавого дізнаєтесь про наші авто. Не забувайте, кожний автомобіль обробляється антисептичними засобами, ви можете бути впевнені у своїй безпеці.

Ми прагнемо зробити ваше життя простіше заради вашого щоденного задоволення!