КУПУЙ ОНЛАЙН В ДИЛЕРСЬКОМУ ЦЕНТРІ «ВІННЕР-ОДЕСА»

Дилерський центр «Віннер-Одеса» піклується про безпеку своїх клієнтів та їх сімей, і переводить продаж автомобілів в онлайн режим. Найголовніше, на протязі всього процесу оформлення замовлення ви залишаєтеся вдома.

Для того, щоб оформити попереднє замовлення, вам необхідно:

  • Обрати цікаву для вас модель автомобіля на офіційному сайті або інших наших інтернет-ресурсах.
  • Надіслати електронного листа з питаннями, що цікавлять та зазначенням ваших контактних даних на e-mail відділу продажів: ymuzyka@royal-motors.od.ua або через кнопку зворотнього зв'язку на сайті volvocars.od.ua.

 

Як відбувається онлайн-покупка?

  • Після отримання вашого електронного листа або запиту, менеджер відділу продажів дилерського центру зв'яжеться з вами для проведення професійної консультації по питанням і для надання повної інформації щодо автомобілів в наявності чи доступним на замовлення. У процесі консультації можуть використовуватися будь-які засоби зв'язку (Viber, Whatsapp та інші).
  • Оплата за автомобіль відбувається через фінансові онлайн ресурси, вам не потрібно йти до банку.
  • Фінальний крок – безпечна передача автомобіля, доставка відбувається за вказаною вами адресою.

 

Ми робимо все можливе, щоб в такий складний час ви відчули максимум турботи. Обирайте автомобіль мрії на volvocars.od.ua! У разі виникнення питань, звертайтесь за телефоном 048 734 18 01 або пишіть на нашу офіційну сторінку в Facebook.