Volvo XC40

Знайомство

В наш час безмежних можливостей і вибору та маємо всього більше ніж достатньо. Більше стримуючих факторів, більше обмежень. Новий Volvo XC40 створений для простоти в користуванні: від зручності до ефективності, від раціонального планування простору для речей до інтелектуальних технологій.

ЗАВАНТАЖИТИ ПРАЙС-ЛИСТ 2018 МР

Дизайн

Матеріали преміум-класу та скандинавська майстерність оздоблення гарантують неймовірні відчуття щоразу, коли ви сідаєте до салону свого авто. Природне освітлення завдяки скляному даху, комфортні сидіння, чисте повітря та світлодіодне освітлення – і це ще не все, про що хотілося б розповісти.

Безпека

Системи безпеки Volvo XC40 діють, як ваш "другий пілот", який безперервно стежить за ситуацією на дорозі. Завдяки цим системам ви зможете впевнено керувати автомобілем і уникати аварій. Вони виявляють імовірне зіткнення з вашим автомобілем і запобігають йому.

Технології

Інтелектуальні технології, на основі яких розроблено XC40, об'єднує одна спільна риса: усі вони створені для того, щоб полегшити ваше життя та звільнити його від щоденних клопотів. Вони допомагають вам залишатися на зв'язку, паркувати машину, заряджати смартфон і багато іншого.