Volvo V90 Cross Country

Знайомство

«V90 Cross Country втілив в собі елегантний дизайн V90 і перетворився у позашляховик, який гарантує безпеку, комфорт і відмінні технічні характеристики в поєднанні з пригодницьким характером нового автомобіля», - сказав Хокан Самуельсон (Håkan Samuelsson), президент і генеральний директор Volvo Car Group.

ЗАВАНТАЖИТИ БРОШУРУ

Дизайн

У зовнішньому вигляді V90 Cross Country органічно поєднуються одразу кілька граней характеру цього автомобіля: потужність, динамічність, мужність і елегантність. Інтер’єр оздоблено високоякісними матеріалами у найкращих скандинавських традиціях.

Безпека

Просте та безпечне керування

Наше завдання - зробити керування простим та безпечним. Наша візія - зробити так, щоб до 2020 року жодна людина не загинула або не зазнала значних ушкоджень у нових авто Volvo. Сьогодні наші технології Intelli Safe підтримують вас під час керування та допомагають уникнути аварій.

Технології

Система допомоги контролю при спуску та повний привод забезпечать неперевершену прохідність в складних умовах. Вибирайте режими водіння, які відповідають вашим потребам: Comfort, Eco, Dynamic, Off-Road або Individual. У режимі Individual ви можете налаштувати автомобіль так, неначе його створили для вас по спеціальному замовленню.