Volvo V60

Знайомство

Динамічна універсальність

Новий Volvo V60 – це сучасний сімейний універсал, у якому ви будете насолоджуватися кожним моментом поїздки. Завдяки вдосконаленій ходовій частині, потужним двигунам та різним режимам їзди ви отримаєте неймовірне задоволення, керуючи автомобілем. В оздобленні салону скандинавський стиль поєднується з інтелектуальними технологіями, що створює неперевершену та затишну атмосферу. Усі зовнішні та внутрішні деталі продумано до дрібниць, щохарактеризує справжній скандинавський дизайн.

Ознайомитися з Volvo V60 детальніше

Дизайн

Розроблено спеціально для Вас

Бездоганне оздоблення екстер'єру свідчить про те, що V60 належить до нового покоління автомобілів Volvo. Виразна решітка радіатора задає тон лініям екстер'єру, а рельєфні бокові панелі передають спортивний характер автомобіля. Чітко окреслені задні виступи підкреслюють динаміку V60, а глибокі та видовжені бокові вікна пропускають багато сонячного світла в середину салону. Продуманий до дрібниць дизайн салону V60 – для справжніх поціновувачів активного способу життя. Складані задні сидіння у співвідношенні 60/40 можна налаштовувати залежно від потреби. Багажне відділення містить зону зберігання цінних речей, що розташована під підлогою та замикається разом із дверима багажного відділення. 

Безпека

Призначений для захисту

Безпека – ключовий принцип автомобіля Volvo. Усі системи і функції, які роблять V60 безпечним для вас та ваших пасажирів, є результатом десятилітніх розробок та випробувань. Ультраміцна бориста сталь – один із найміцніших типів сталі. Вона убезпечує пасажирів під час ДТП, а зона деформації спереду та ззаду пом'якшує удар від зіткнення і мінімізує травматичні наслідки.

Технології

Контроль у ваших руках

Технології V60 орієнтовано на ваші потреби, саме вони роблять керування автомобілем простим і приємним. Цифровий дисплей розташовано просто перед водієм, що дає йому змогу показувати важливу інформацію та автоматично налаштовути яскравість екрану залежно від освітлення салону. Функція керування голосом у V60 дає можливість налаштовувати клімат-контроль, навігацію, носії даних та функції телефону. Система розпізнає ваш голос, тому немає потреби запам'ятовувати назви опційних налаштувань.

Дізнатися більше про особливості