Volvo V60 Cross Country

Знайомство

Готовий на все

V60 Cross Country – це автомобіль, який дозволяє вам отримувати більше на дорозі. Більш високий кліренс, стандартний повний привід і міцний корпус допоможуть вам знайти пригоди. Унікальні деталі конструкції виражають міцну здатність автомобіля, а інтер'єр поєднує універсальність та інтуїтивно зрозумілу технологію з гарним дизайном. Це автомобіль для тих, хто бажає прямувати далі під час кожної подорожі.

Переглянути всі технічні характеристики

Дизайн

Втілює надійність

Довершеність ліній і форм Volvo V60 Cross Country втілюють оригінальний скандинавський дизайн. Автомобіль виражає почуття пригод за рахунок сміливих нюансів дизайну на кшталт унікальної передньої решітки та рельєфної емблеми заднього бампера.

Роздивіться Volvo V60 Cross Country з усіх боків

Безпека

З турботою про вас

Безпека – ключовий принцип автомобіля Volvo. Усі системи і функції, які роблять V60 Cross Country безпечним для вас та ваших пасажирів, є результатом десятилітніх розробок та випробувань. City Safety – це інновація Volvo Cars, що допомагає захистити людей, які перебувають у салоні або поруч із автомобілем, сповіщаючи їх про потенційну небезпеку. Система пом’якшення наслідків з'їзду з дороги Run-off road Mitigation допомагає знизити вірогідність цього розповсюдженого різновиду ДТП. Якщо автомобіль з'їжджає з дороги, Run-off Road Protection, ще одна інновація Volvo Cars, мінімізує ризики серйозного травмування.

Технології

Візьми управління в свої руки

Більшістю функцій у V60 Cross Country можна керувати з центрального дисплея за допомогою сенсорного екрану, яким обладнані автомобілі Volvo нового покоління. Дисплей поєднує в собі стильний дизайн із функціональною простотою. Він концентрує увагу на головному, має виразну графіку і вертикальний формат для зручного читання інформації та карт. 9-дюймовий сенсорний екран настільки чутливий, що ви можете користуватися ним навіть у рукавичках. Поверхня екрану має спеціальне матове покриття.