Volvo S90

Знайомство

Інновації, створені у Швеції

Створено для водія

Справжній автомобіль для водіїв, це очевидно ще навіть до старту двигуна, коли Ви дивитись на панель приладів та передню консоль, яка направлена на водія. Навіть після двох чи трьох годин керування, Ви виходите з авто і почуваєтесь спокійно і розслаблено, як і на початку подорожі. Дизайн та якість керування в повній гармонії.

Відео з YouTube

Дизайн

Скандинавський дизайн

І всередині, і зовні нового S90, ви відчуєте неймовірну турботу і увагу. Від рідкісних північних пород деревини до витонченої контурної лінії на капоті, кожна деталь є яскравим прикладом справжньої скандинавської майстерності.

Безпека

Безпека світового рівня

Перша в світі технологія, розроблена Volvo Cars, яка завдяки підрулюванню попереджає з'їзд з дороги на високій швидкості. Вона допоможе повернутись у смугу руху, якщо Ви з'їхали на край дороги.

Технології

Підтримка у дорозі

В наші дні, допоміжні функції в автомобілі роблять процес керування безпечнішим та приємнішим. Система Pilot Assist автоматично підтримує задану швидкість або відстань до автомобіля, що рухається попереду, а також м'яко коректує положення керма, щоб автомобіль рухався в обраній смузі руху.