Volvo S60

Знайомство

Створений для водіння

Новий Volvo S60 — це спортивний седан, що змінює історію водіння. Невимушена динаміка поєднується з інтуїтивними технологіями, а довершене шасі забезпечує комфорт і керованість. Вибір режимів їзди надає вам можливість відчути весь спектр динаміки руху. Інтер’єр створено відповідно до ваших потреб — це місце, де прості в застосуванні технології гармоніюють з комфортом. Така єдність досягається завдяки орієнтованим на людину інноваціям та елегантному скандинавському дизайну.

Ознайомитися з комплектаціями Volvo S60

Дизайн

Дизайн S60 втілює у собі задоволення від керування. Рельєфні бокові частини, потужний профіль і атлетичні виступи задніх колісних арок підкреслюють спортивний характер автомобіля. Скандинавська елегантність і динамічність поєднуються, щоб втілитися в яскравому та темпераментному авто. Це автомобіль, що впевнено застосовує всі свої можливості на дорозі. Досконалість, якість і відповідність призначенню покладено в основу скандинавського дизайну інтер'єру та екстер'єру S60. 

Ознайомитися з комплектаціями Volvo S60

Безпека

Широкий огляд посилює безпеку

City Safety — це інновація компанії Volvo Cars, яка допомагає захистити людей, що перебувають у салоні або біля автомобіля. Вона сповіщає про потенційну небезпеку й допомагає її уникнути. Технологія радара та камери в будь-який час доби виявляють транспортні засоби, велосипедистів, пішоходів та великих тварини, що наближаються до автомобіля. У S60 City Safety також містить функцію кермування Steering Support, яка спрямовує автомобіль від перешкоди  якомога ефективніше та безпечніше.

 

Технології

Керуй у своїй манері

S60 пропонує вибір режимів руху, щоб ви могли обрати власний стиль керування. Існує три конфігурації налаштувань для двигуна, автоматичної коробки передач, рульового керування, гальм та системи контролю стійкості. Кожен режим має свій рівень динаміки, комфорту, витрати пального та шкідливих викидів. Ви можете також створити власну комбінацію налаштувань в індивідуальному режимі. Для гібридних моделей є також режим повного приводу (AWD).

Відкрийте для себе потужний седан, що змінить ваше уявлення про водіння